Capsulový šatník na podzim

Co je to vlastně capsulový šatník? Proč ho potřebujete? Jak vám dnes a denně bude šetřit drahocenný čas?

Je ráno, stojíte před skříní, která je nacpaná oblečením, že pomalu ani nevidíte, co se v ní ukrývá, ve tváři máte otrávený výraz a v hlavě myšlenku, že zase nemáte, co na sebe. Je vám to povědomé? Potom by právě "capsule wardrobe" mohl být lifechanger právě pro vás.

Jinými slovy by se dalo říct, že capsulový šatník je minimalistický šatník složený ze základních, neutrálních a nadčasových kousků oblečení, které můžete mixovat dohromady a tvořit z nich téměř nekonečné množství outfitů. Patří tam klasická trička, košile, kožená bunda, padnoucí džíny nebo klasické společenské kalhoty. 

Pojem vymyslela Sussie Faux okolo roku 1970 a dál ho zpopularizovala návrhářka Donna Karan. Ta nejjednodušší verze capsulového šatníku může mít pouze okolo 40 kusů oblečení. Docela extrém že? :D Jeho problém v téhle hardcore okleštěné verzi může být, že někdy se kombinace oblečení mohou zdát až příliš "basic". A proto tu naštěstí máme módní trendy, které se každou sezónu mění. Módní trendy není třeba slepě následovat, ale zcela je přehlížet by byla přece taková škoda! Nechcete přece vypadat, jako že jste zaspali dobu, ne?

Vytvořte si tedy svůj capsulový šatník okořeněný vybranými módními trendy, které sednou vašemu osobnímu stylu a zaručeně se pak budete cítit svá.

final-capsule (1)

 

Chcete inspiraci na capsulový šatník na podzim? V e-booku najdete seznam klasických must-have kousků, které by neměly ve vašem šatníku chybět v jakémkoliv ročním období + vybrané trendy, které unosíte víc než jednu sezonu. Z těchto kousků tam najdete inspiraci na celkem 20 různých outfitů včetně bot a doplňků. Stačí ho mít otevřený ve svých mobilních záložkách, otevřít večer nebo ráno, kouknout na nápovědu a výběr outfitu vám nezabere víc než 30 sekund.

Stáhněte si ho ZDARMA tady

Snímek obrazovky 2022-07-05 v 16.24.25

Začněme spolu stavět váš capsulový šatník právě teď: 

 konverzni button