Jak nosit světlé sako? 1 kousek 5x jinak

Než si koupíte něco nového, měla byste si v duchu ideálně představit alespoň tři outfity, které už doma máte a se kterými danou věc můžete kombinovat. To je jedna z myšlenek, kterou se při sestavování capsulového šatníku řiďte. Já jsem vybrala světlé prodloužené sako a dokonce 5 různých kombinací a příležitostí, kam si ho obléct. Která se vám líbí nejvíc?

  • Na víkendový brunch

Denim, tričko, tenisky, aby to nebyla nuda, tak klobouk a zlaté doplňky. Pohodlný outfit, který s klidem můžete vzít i do práce, pokud tam nemáte předepsaný striktně elegantní dresscode.

 

bezove-damske-sako


 

  • Na hřiště s dětmi

Pobíhat za dětmi, tahat je ze země a zachovat si aspoň malou dávku stylu. Černá mikina jistí skvrny, díky ledvince budete mít obě ruce volné a kšiltovka dodá ještě víc comfy look.

damske-bezove-sako

  • Na rande

Na podzim to k šatům bude chtít už spíš teplejší kotníkové boty, než střevíčky, pod sako hoďte košilové šaty a sako po elegantnější dojem přepásejte páskem.

 

kremove-damske-sako

  • Do práce

Elegantní béžové tóny skvěle sednou světlovláskám i tmavovláskám, je to naprosto univerzální uniforma, na léto stačí kotníkové boty vyměnit za sandálky a dlouhé kalhoty za pouzdrovou sukni a pořád to bude dokonale fungovat.

 

damske-sako

  • Na holčičí jízdu

Co je víc sexy než kožené kalhoty? Vezměte s rebelským tričkem s potiskem, navrch sako pro elegantní vzhled, boty na podpatku, malá kabelka a město na vás čeká.

 

damske-kremove-sako

 

 

Prohlédněte si všechny kousky, které postaví základ vašemu capsulovému šatníku

konverzni button