Doprava a platba

✔️ DOPRAVA

Doprava a platba

ZÁSILKOVNA

Zvolte dopravu se Zásilkovnou, buď na výdejní místo po celé ČR nebo si nechte dovézt objednávku kurýrem Zásilkovna. Zboží odesíláme nejpozději druhý den od odeslání objednávky na dobírku nebo připsání platby na účet. 

⚫ ČESKÁ POŠTA

Pošleme vám objednávku i pomocí kurýra České pošty, obvykle je doba doručení o něco delší než u Zásilkovny. Zboží odesíláme nejpozději druhý den od odeslání objednávky na dobírku nebo připsání platby na účet.  

Zásilka ještě není u vás?

O odeslání vás informujeme e-mailem se sledovacím číslem na balík a zároveň dopravce vám posílá zprávu, jakmile je balík připraven. Prosím zkontrolujte dle sledovacího čísla, kde se balíček nachází :) Pokud to trvá nezvykle dlouho, dejte mi vědět a koukneme na to.

 

✔️ PLATBA 

⚫ Platební kartou

Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na GoPay, platební bránu.

gopay_bannery-barevne

ZDARMA. 

⚫ Bankovním převodem

Po dokončení objednávky vám budou elektronicky zaslány údaje nutné k zadání bankovního převodu, tj. č.ú.2302281601 / 2010 (vedený u Fio Banky). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Pokud platbu do 3 pracovních dní neobdržíme, budete e-mailem automaticky informováni o stornování vaší objednávky.

ZDARMA.

⚫ Dobírkou

Uhraďte celou objednávku až při převzetí dopravcem.

Poplatek 39 Kč.

 

Začněme spolu stavět váš capsulový šatník právě teď: 

 

konverzni button